| KidDuletzu a întrebat:

Mi'am downloadat de curand un program "Mosquito Slammer", care emit niste sunete menite sa omoare tantari, si nu merge! La inceput adica cand il pornesc imi da o eroare gen "cannot open device ", si dupa, oricat as modifica setarile, nu se aude nimic! ce sa fac? plzz fundoi la cel mai bun rapsuns! plzzz

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai incercat sa dai click dreapta p poza de jos din dreapta de langa ceas si dai " omoara tantari "
asigurate ca e bifat " omoara tantari "

| Alien a răspuns:

Programul e facut la misto nu va merge orice ai face, pentru ca boxele tale nu poate emite ultrasunete la o frecventa atat de mare!
Poate doar daca arunci cu ele dupa tantari laughing