| Larysa13 a întrebat:

Buna
mi-am instalat tema windows 7 pentru windows xp. Mi s-au schimbat iconitele si toate alea.Cand aprind pc-ul nu imi mai apare Windows x, apare windows 7.
Intrebae mea este : Windows-ul a ramas xp sau s-a schimbat in 7?
Daca schimba la loc cand se aprinde apare windows xp si toate alea laughing)
Nu mai inteleg nimic sad

Răspuns Câştigător
| Homye18 a răspuns:

Stai linistita ca Windows-ul a ramas tot XP. Sunt anumite teme de Windows care schimba si ecranul de inceput al Windows-ului ( adica cand se incarca). Dar ca sa-ti iesi din pareri da un click dreapta pe My computer (nu pe shortcut) si da pe Proprietati si vei vedea ca iti pare Windows XP la "System".

6 răspunsuri:
| asjkldfg a răspuns:

Si eu am avut asa a ramas ca windows xp dar arata ca si cum ai avea windows 7 dar nu ai ceas...etc chestii pe care le ai doar la windows 7.
Deci in concluzie ai windows xp

| cineva15 a răspuns:

Deci.tema=interfata.tu instaland tema s-au instalat toate iconitele pentru ca sa apara la win7.aceasta tema si acele iconite schimbate s-au instalat peste cele originale de xp de aceea nu sunt prea folosite temele pentru ca ingreuneaza foarte mult calculatorul.ca sa schimbi tema inapoi si sa scapi de toate chestiile mici instalate de tema cu win 7 pe care tu nu le gasesti sa le dezinstalezi si nu se dezinstaleaza cu tema, cel mai indicat este sa instalezi din nou xp-ul ca sa ai un calculator asa cum era inainte de a instala tema.succes

| bkb300 a răspuns:

Nini eu.

neluL
| neluL a răspuns:

Tu ai instalat doar o tema! Nu ai instalat windows-ul! Tema ->adica ai schimbat doar iconitele si pozele din windows! Deci la baza este tot windows-ul tau XP. Daca dezinstalezi tema o sa revii la vechea infatisare XP.
Bafta!

| MiK3L a răspuns:

Este tot XP, dar ai modificat doar aspectul exterior. happy

| Larysa13 explică:

Multumesc tuturor de raspunsuri love struck big hug
V-am dat voturi folositoare si inteligente happy