mi-am luat internet pe mobil de la vodafone de 250 mb/luna.In fiecare luna mi "reincarca"(e abonament), dar ieri, 1 decembrie, nu mi i-a dat. O fi ca i-am consumat pe toti inainte de inceputul urmatoarei luni? Acum daca intru pe net imi pune la cost suplimentar.

Răspuns Câştigător
| zozo74 a răspuns:

Foarte posibil ati consumat inainte lunii urmatoare si va taxat pe cost suplimentar daca doriti sa nu se mai intample intodeauna verificati cat "consumati"

Si acum trebuie sa-mi reactivez abonamentrul?

3 răspunsuri:
| zozo74 a răspuns:

Nu din cate stiu nu este necesar reactivarea abonamentului, setarile raman aceasi.Bafta

Ma refeream ca sa imi dea iar 250 mb/luna, ca nu vreau sa raman pe contra cost.