| kawaii69 a întrebat:

Mi.am pus cablu de net de la rds. Cum pot baga cablul la alt pc? Adica cum sa inchid placa de retea? Cu disable am incercat, dar nu merge. Precizez ca cel care mi. a bagat cablul mi. a facut Shortcut si pe laptop si a mers, insa nu mi. a aratat cum sa il fac sa mearga sad.

1 răspuns:
| PirvulescuCosmin a răspuns:

Scoti mufa de la cablu man din PC si o introduci in laptop. Pfff... Si dupa aceea activezi net-ul de pe PC/Laptop sau cum vrei tu sa tot schimbi cablul ala.

Mai explic odata clar sa nu dau 10 replays: Muti mufa la care vrei (laptop sau PC) si dupa aceea activezi net-ul de la laptop/Pc unde ai bagat cablul! Sper ca ti-am fost de folos.