| Nicole089 a întrebat:

mi-am pus pierce in limba acum 2 zile pentru a 2-a oara si nu am niciun fel de probleme la vorbit sau la mancat iar limba nu este umflata.Vreau sa stiu daca am voie sa fumez.Tin sa mentionez ca am fumat o tigare imediat dupa ce mi l-am dat iar momentan nu am niciun fel de probleme. Exista riscuri?

Răspuns Câştigător
| borntotwerk a răspuns:

Nu cred..adica daca poti manca fara probleme nu cred ca l-ar afecta fumul.tongue

3 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Da, poti fuma

| Wøodenpints a răspuns:

Așa meriți dacă-ți găurești corpul și-ți bagi tot felul de mizerii în găuri.

| Intebarisiraspunsuri a răspuns:

Nu cred, daca nu mai ai alta problema tongue