| TeManancCuNutella a întrebat:

Mi se intampla ceva rar.
Simt ca e cienva in preajma de cateva zile, dar nu e. Si cand sunt in bucatarie, sufragerie. ma uit la televizor, si parca vad ca pe cineva langa mine, dar cand ma uit nu este nimeni.
Ce este? straight face
Ms kiss

21 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Mai da si tu pisica aia afara din casa!

| vladmR a răspuns:

Te-ai uitat prea mult la fenomene stranii

| Rikudou a răspuns:

Daca te-ai mutat de curand intr-o noua casa da-mi pm si vorbim in separat dar daca nu atunci e posibil sa fii stresat de lucrurile din jur.Stiu sentimentul l-am avut si eu si chiar mi s-a parut ca era cineva in casa.Era doar in subconstientul tau.

| NewAssasin a răspuns:

E doar in imaginatia ta mie s-a intamplat si mie poti scapa doar sa te uiti si vei vedea ca nu e nimic si te vei linisti sper sa mearga daca vrei sa-ti mai dau informati cum sa scapi baga id :uzzyboy dar daca vezi site cu acesta problema nul acesa http://www.fotokristall.narod.ru/mov0001.swf

| AdyutzZz a răspuns:

Te-ai uitat prea mult la filme de groaza si iti este frica de intuneric, si eu am aceeasi fobie, dar am noroc ca parintii mei sunt acasa mereu cu mine.este o frica pe care nu stiu daca o poti infrange, dar poti sa o faci sa apara mai rar daca ai pe cineva alaturiwinkingsper ca ti-am fost de ajutor(funda?rolling on the floor)

| TeManancCuNutella explică (pentru AdyutzZz):

Nu imi este frica de intuneric whistling

| MicutzBlondutz a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asa dar dupa cateva zile sa zicem 10 15 nu am mai simtit nimic.O sa-ti treaca iar daca nu iti trec in 10, 15 zile du-te la un doctor pshihiatru

| SoaDFanVali a răspuns:

Uhm... crezi in fantome?happy

| NewAssasin a răspuns (pentru SoaDFanVali):

Eu nu pot zice nimim eu zi de zi sunt singur acasa si am doar 11 ani stiu ca e ciudat dar imi imaginez ca e Undertaker langa mine si ma apara asa ca nai de ce sa-ti fie teama imagineazati un erau langa tine si nu-ti va mai fi frica nu stiu depinde daca ai imaginatie bogata eu o am foarte cand m-am mutat in Italia parinti erau plecati la unca si eram cu sora mea si cu un prieten acasa dar uneori sora mea pleaca la o verisora si prietenul meu nu putea veni stateam singur acasa si miera frica pana cand i-am zis mamei mele ce problema am ia mea zis ca e doar in imaginatia mea si nu pot sa zic ca nu-mi mai e frica dar trebuie sa invingi teama sti cum ai putea sa stai intr-o noapte pe la 9-10 seara fara lumina aprinsa sa stai fara lumina iti va fi frica dar dupa 10-15 minute cand vei aprinde lumina vei vedea ca nue nimeni in acele 10 -15 min te-ai putea maturiza danduti seama ca nu e nimeni la mine merge incerca si cu eroi tai si sa stingi lumina si sa stai singur amandoua variante sunt bune fundita?

| TeManancCuNutella explică (pentru NewAssasin):

Problem este ca nu imi e frica de intuneric laughing
Si vad acele "umbre" sa zicem, ziua nu noaptea

| NewAssasin a răspuns (pentru TeManancCuNutella):

Pai incerca cu eroii sau nu te bandi decat la ce vezi la televizor sau la ce faci tu

| TeManancCuNutella explică (pentru NewAssasin):

Nu am eroi, dar am ca si o Maimutica care dorm cu ea blushing. O am de cand eram mica big grin
Dar si asa ziua vad umbrele acelea

| NewAssasin a răspuns (pentru TeManancCuNutella):

Pai nu stiu ai o imaginatie bogata de ce nu povestesti cuiva unui prieten sau cuiva din familie poate te poate ajuta eu vreau sati fiu de ajutor dar trebuie sa-ti cauti un erou poate te va ajuta cati ani ai?

| TeManancCuNutella explică (pentru NewAssasin):

Am 14 ani big grin

| NewAssasin a răspuns (pentru TeManancCuNutella):

Multi inainte eu am 11

| TeManancCuNutella explică (pentru NewAssasin):

Ms la fel happy

| NewAssasin a răspuns (pentru TeManancCuNutella):

Mersi

| Nnoitra a răspuns:

Cred ca majoritatea care vor citii intrebarea vor crede ca esti nebun(a?), dar eu nu... Adica ce naiba, ati demonstrat voi ca nu exista spirite? Poate ca a fost un spirit, nu fantoma ca e ceva diferit, mai am si eu impresii d-astea, sau poate chiar e ceva acolo. Sincer eu cred in asa ceva, dar ss! N-ati demonstrat nimic. de ce credeti in Dumnezeu? Ce? L-ati vazut voi, au demonstrat oamenii de stiinta, asa cum exista Dumnezeu exista si spirite.

| Rhee a răspuns:

Fantome! Glumesc, sincer nu stiu, dar cum noi oamenii avem acel "talent"deosebit de a ne imagina anumite lucruri asta trebuie sa fie...Atata timp cat nu vezi pe nimeni, nu te lasa pacalit/a de falsa impresie si nu-ti fie teama, nu ai de ce.Tc.

| georgydulcecaciocolata a răspuns:

Oiiii.nasol nu stiu poate. uite hai sa iti zic.eram in excursie si am crezut ca e cineva (spirite de fapt)si o fata a simptit ca i-a dat cineva cu cv in cap.s-a dovedit ca un baiat ne juca o farsa dar faza cu lovitura nu suntem sigure. vroiam sa facem doar un party dar s-a cam shimbat... poate ai avut o perioada mai grea in viata sau poate ai vazut un film cate te-a atins.in fine am auzit multe lucruri care i s-a intamplat apropiatilor mei.au vazut fantome daca te intereseaza da add la georgydulcecaciocolata11@yahoo.com

| Nupsygirl7 a răspuns:

Te ai uitat in ultima vreme la FENOMENE STRANII pe Discovery sau la emisiuni de genu'? Daca da, nu te mai uita! Emisiunile astea sunt infricosatoare dupa parerea mea! Va trece repede acest fenomen. Stiu cum este!