| deiu_8132 a întrebat:

Buna
Miam facut cont pe lady popular!
Dar vreau sa ii pun o tunsoare dar nu imi apare culoarea nu imi apare nimic
angry
si nici la machiaj
va rog spuneti-mi cummlove struck
fundita la cel mai bun raspuns!

2 răspunsuri:
| Căpșuuu a răspuns:

Pai poate are vreo problema... apropo vezi ca atunci cand site-ul are problema tehnice iti da 30 d diamante; poate are problema tehnice, mai asteapta un pic, sau redeskide pc'ul ori reconecteaza netu' da poate are problema site-ul

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Îţi sugerez şi ţie şi celor care mai au întrebări de tipul asta să folosească formul jocului respectiv. http://forum.ladypopular.ro/
E mult mai ok, primeşti răspunsuri de la jucători care ştiu.Baftă!