| rista a întrebat:

Mie-Dați si mie niste povesti triste! Care e mai frumoasa si trista! Castiga! FundaXD

Răspuns Câştigător
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Una adevarata, moartea unui Om nevinovat si care a facut numai bine, si anume : Rastignirea lui Hristos

3 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Maine mergi la scoalaaaaaa.E trista?

| nikolle08 a răspuns:

2 iubiti se plimbau prin parc iar fata ii spune baiatului ca de aniversarea lor (care tocmai urma )isi doreste un inel de aur cu diamant.De aniversare baiatul ii da fetei un ursulet iar ea il arunca fix in mijlocul soselei spunandu-i ca a cerut un inel nu un urs amarat. Baiatul a fugit sa ia ursul de pe sosea dar cand s-a aplecat, din neatentie, o masina l-a calcat si nu a putut supravietui. Cand fata a vazut ce ii s-a intamplat iubitului sau, a fugit langa el.Trista din cauza acestei tragedii, a luat ursul si a dat cu el de pamant spunand:"Numai din cauza ta s-a intamplat asta, urs nenorocit!"Cand ursul s-a lovit de asfalt ghici ce a cazut din el? ...inelul! Funda?

| CristinasiVlad a răspuns:

Buna, uite o poveste impresionanta si este adevarata, este un videoclip pe youtube : http://www.youtube.com/......ttp?/watch sper ca te-am ajutat. vizionare placuta