| GeorgianaDragus a întrebat:

Nu am abonament si cu 5 euro imi pun 3000 minute si mesaje. O prietena cu 5 euro isi pune mesaje nelimitate si nu stiu cate minute.Cum imi pot face si eu asa pentru ca nu gasec la oferte si pe ea nu pot sa o intreb pentru ca ne-am certat din motive personale.

Răspuns Câştigător
| Ceapone66 a răspuns:

Are si un prieten si a zis ca e Orange Young. Daca tu te referi la alta retea atunci nu stiu.

3 răspunsuri:
| GeorgianaDragus explică:

Da,la Orange ma refer.Ms :-).

| alexe11223 a răspuns:

Pai a fost o oferta speciala dar daca o mai baga astea de la Orange merge.Mai era o oferta care reincarcai cu 4 Euro trimiteau inainte de reincarcare trimiteau mess BONUS si primeai dublu adica 8 E!

| SabinaRsT a răspuns:

Aceasta oferta este de la Orange Young (oferte pentru tineri ) Prietena ta si-a ales aceasta oferta dand in schimb codul numeric personal pentru a intra in baza de date de la Orange Romania, poti folosi si tu aceasta oferta doar daca ai intre 14 si 26 de ani. SPer ca te-am ajutat.