| ღღBomBonikNuMitaALLyღღ a întrebat:

nu stiu daca stiti niste faze dinalea... de exemplu: inchide ochii si spune numele tau si dupa aia numara pana la nu stiu cat si deschide ochii ca o sa vezi nu stiu ce... Dar nu de la clopotel! Ce vaza dinaia se adevereste primeste funda!

1 răspuns:
| FOKA a răspuns:

E unu prea tare si suna cam asa
@ai nevoie de 3 persoane
@sa fie "ciungi"
@tu trebuiesa ii pui mana persoanei respective pe cotul/genunchiul unei persoane astfel inkat sa creada ca nu are picior sau mana dar persoana trebuie sa fie legata la oki
@si ultima si cea mai tare iti treie o persoana si o rosie dinaia lunguiata dar gaurita si sa ii pui degetul persoanei in rosie si se va speria! funda?