| AndreiDoMino a întrebat:

nu stiu de ce dar sunt mereu trist si nu stiu de ce vreau sa plang, simt ca sufar in inteerior si nu stiu de ce, vreau sa ascult melodii care ma fac sa plang, ce pot sa fac?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| KinoAndreea a răspuns:

Iesi putin afara si ia o gura de aer...iesi cu prietenii razi cu ei ea o gura de apa si ceva dulce.Smilebig grin

| beatrix1345 a răspuns:

Hey! Pentru inceput vreau sa-ti zic ca si eu am fost la fel! In al doilea rand, ti-as recomanda sa vorbesti despre asta cu parintii sau cu prietenii, sa te distrezi, sa asculti melodii care sunt mai happy sau care te fac mai fericit.
Parerea mea!winking Bye!