| Noname_6326 a întrebat:

Bunahappy. O intrebare pentru. cei care joaca Barn Buddy pe hi5.happySe pot trimite credite(banutii aceia rosii) de pe un cont pe altul? De exemplu o prietena care are 1000 de credite, imi poate trimite si mie din ei?happy Va rog ajutati-mahappy.

Nu stiu cum sa fac rost de credite pentru. ca sunt la nivelul20 si am doar 500sad. Pls help.happy dau funditabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| ɱɪƭȥυʅɪɲʌ ✰ a răspuns:

Bunawinking

pai din cate stiu eu creditele le poti cumpara cu credit de pe telefon sau card big grin

si mai stiam ca primesti credite o data la 4 lvl facute...

sau cand ai facut rost de cupawinking

sper ca te-am ajutat:*

bafta

6 răspunsuri:
| KeepCalm a răspuns:

Nu se pot trimit. Imi pare rau. Eu am doar 220 si acum la BarnBuddy V2 nu se mai dau credite.

| anonim1808 a răspuns:

Saluthappy banii aia nu se pot trimite. aia se pot castiga cum treci de pe un nivel pe altul.

funda!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In mod normal nu, dar iti poti face in alt hi5 de pe care te poti juca
poti sa-ti alegi una unde vrei sa-ti faci o ferma adevarata si alte de pe care sa iei doar banii plantand ce e mai scump si furand.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se pot trimite credite si nici banuti straight face. Dar poti primi credite castigand cupe happy. Dai click pe trofeul acela galben si iti arata ce animale trebuie sa ingrijesti, ce plante sa cresti si, completand funditele acelea castigi credite (200, 300, depindewinking )
Sper ca te-am ajutatwinking kiss

Bafta!

| Oprea_Denisa_Costina_1994 a răspuns:

S epot dar deala blue

| kronosone a răspuns:

Eu am 6, 829 credite!