| Maariiaa a întrebat:

Bună,
O răceală groaznică m-a cuprins de două zile. Iau tratament, beau ceai și mă tratez naturist. Nu mă simt bine deloc.
Mâine nu cred că voi fi în stare să mă duc la școală dar este o zi importantă pentru că profesorii vin după două săptămâni și facem școală pe brânci. Ce să fac? Să mă duc sau să nu mă duc?
Părinții îmi spun că dacă nu mă simt bine nu mă duc, ceea ce este o inițiativă bună. Mereu diriginta este anunțată de către părinți.
Am lipsit până acum două săptămâni în total de la începutul anului.
Ce pot face?
Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| noName31020 a răspuns:

Ia un ospen este bun pentru raceala si gripa

1 răspuns:
| BlugiStramti a răspuns:

Vezi maine dimineata daca te simti bine si poti sa mergi te duci dar daca nu poti nu mai merge si imi pare rau f rau de tine ca esti bolnav/a si pierzi mult de la scoala. Insanatosire gravnica