| scumpica_3107 a întrebat:

o sa vi se para putin amuzant dar, mi-e nu-mi place de un baiat iar acel baiat se tine tot timpul dupa mine. As vrea sa ii spun sa nu se mai tina ``scai`` dupa mine dar nu-l vreau sa ca sal supar sau sa il jignesc cu ceva, ...intrebarea este cum sa fac sa nu se mai lege de mine?

fara glume va rog...

Răspuns Câştigător
| TurnOn a răspuns:

Pai incerca sa vb cu el si sa vezy dc se tine dupa tine... poate a pus un pariu sau poate te place, poate nu. incearca sa-i dai niste replici sau sa il ignori... sper sa fie de folos!

5 răspunsuri:
| Xlove64 a răspuns:

Poi ai putea sa nu-l bagi in seama...ca poate asa isi da si el seama
Sau ai putea sa-l lasi in legea lui pur si simplu sa nu`ti pese :]
Funda big grin?

| BlackMetalIsMyLife a răspuns:

Pai Salut! Incearca sa il ameninti ca ai sa il chemi pe tatal tau, si poate ca va merge, daca nu atunci povestestele parintilor tai si la urmatoarea data cand se tine dupa tine afara il suni pe tatal tau si il chemi sa vina unde esti tu sa il calmeze. Saau a2a varianta nu-l mai bagi in seama : Ori te place ft mult si este DISPERAT. Ori vrea doar sa te inerveze vazand ca tu il bagi in seama ( spunandu-i sa te lase in pace )...Nu stiu... spune-i cu frumosul. incearca sa'l intrebi ce vrea. Poate o sa inceteze. Bafta oricum

| AnaigroeG a răspuns:

Nu`l baga in seama. comporta`te ca si cum nu ar fi de fata.
o sa se plictiseasca si o sa renunte.

sau zi`i pur si simplu thinking mai cu grija sa nu-l ranesti big grin

Bafta!:*

| raluca_5052 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el calm si intre 4 ochi si explica-i ca nu iti place de el si sa te lase in pace.

| 2341234567 a răspuns:

Pai spune-i cu frumosul ca sentimentele nu sunt reciproce