| Vögeln a întrebat:

Oare daca am o sora geamana am si niste beneficii la examen? adica vom sta in aceeasi clasa in timpul examenului? sau mai stiam ca media uneia o poate ridica si pe sora daca e la mica diferenta si putem ajunge la ce liceu ne-am propus? stiti ceva legat de noi astfel? sau numai vorbe? funda.

Răspuns Câştigător
| FOKA a răspuns:

In aceeasi clasa s-ar putea sa cadeti dar in banca nu deoarece la examen se organizeaza dupa nume si scoli adica sa nu fie doi elevi din aceeasi scoala in banca