| Here4u a întrebat:

Odata ce am activat, Time Line(cronologia) pe FaceBook, pot sa o dezactivez? Adica sa nu mai am acolo, cronologia(Time Line-ul).Daca da, cum?Funda!

7 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

Nu se poate.

| CastraveteMurat a răspuns:

Instalează prostioara asta :
http://layouts-skins.com/layouts/fb_timeline_disabler.crx
La mine a funcționat și sunt super hepii :x.
Sper că o să meargă și la tine. :D

Răspuns utilizator avertizat
| Deyush08 a răspuns:

Functioneaza doar cu niste extensii de la Google Chrome, dar numai tu poti vedea, ceilalti tot Timeline vad.

| sanyodude14 a răspuns:

Http://www.videotutorial.ro/? p=8178
Sper ca am fost de ajutor. Funda;;)?

| Heiddi a răspuns:

Nu,nu poti sa dezactivezi time line-ul, odata ce ti l-ai facut ramai cu el mereu. Fundabatting eyelashes

| Smd_Simina_1997 a răspuns:

Nu, nu se mai poate. Daca iti faci alt facebook o sa ai wall-ul normal.