| GiveMeYourPussy a întrebat:

pe facebook am 2 liste cu prieteni pe acel chat, pana acum aparea cineva pe prima lista, dar astazi a mutat acea persoana in lista de jos, cum fac sa o aduc in lista de sus? sper ca ma intelegeti ce vreau sa zic. sunt cam grabit si e tarziu I don't want to see am sa dau fundita daca va functiona parerea voastra love struck

Răspuns Câştigător
| TraficDeMentosane a răspuns:

Da, stiu ce zici, dar in lista de jos apar numai persoane online, in cea de sus apar si persoane offline, sau inactive. Nu cred ca poti sa faci ceva in privinta asta. Sry, dar poate ma insel, insa nu cred big grin.

| GiveMeYourPussy explică (pentru TraficDeMentosane):

Offff, chiar nu-mi dau seama cum sa pun persoanele acolo I don't want to see si imi trebuie neaparat sad apropo : cu cat dai mentosana? whistling laughing)

| TraficDeMentosane a răspuns (pentru GiveMeYourPussy):

Ooo` thinking Pai depinde de persoana, unele au pilee big grin! Ce esti dispus/a sa-mi dai in schimb? whistling

| GiveMeYourPussy explică (pentru TraficDeMentosane):

3 cuburi de zahar smug ce zici, accepti? :d

| TraficDeMentosane a răspuns (pentru GiveMeYourPussy):

De obicei nu accept oferte asa slabe blushing, dar imi cam place Username`ul tau whistling, asa ca ma bag cool!

| GiveMeYourPussy explică (pentru TraficDeMentosane):

Aha, pai atuncea marim doza smug si daca tot te bagi, baga-te putin la mesaje si trimite-mi id-ul tauhee hee

6 răspunsuri:
| SoranaTQ a răspuns:

In lista de sus apar persoanele cu care interactionezi cel mai mult. Vorbeste mai mult cu persoana respectiva si sunt mari sanse sa apara din nou in lista de mai sus. ^^