| DinaraStakhovska a întrebat:

Pe facebook am vazut la multe persoane cum isi puneau la prieteni liste precum familie, colegi etc.Eu nu reusesc. Explica`timi please. Funda

Răspuns Câştigător
| BubblesDoubleS a răspuns:

Deci.intri la informatii si in sstanga scrie persoane importante dai acolo si scrie familie, unde e spatiul gol scrii numele al persoanei*facebookului persoanei) pe care vrei sa il bagi si iti apare , dai clik pe el si scrii gradul de rudenie. Daca vrei mai multe dai jos unde scrie adauga mai multe persoane.

2 răspunsuri:
| Dianes a răspuns:

Buna.Pe pagina ta, te uiti in partea dreapta a cuvantului Friends si iti va arata un creion...dai click si poti sa iti faci liste. sper ca am putut sa te ajut.

| Printesicka a răspuns:

Trebuie sa dai la editeaza profilul.Acolo scrie Arta si distractie etc.Mai scrie si Prieteni si familie...Acolo dai si o sa iti apara sa scrii ce vrei sa fie persoana aceea de ex. mama.Ii scrii numele si dai Salveaza modificarile... Funda?