| Licuriciii a întrebat:

pe facebook nu mi se poate posta de catre altii nimic pe perete(imagini, melodii) Cum as putea rezolva?

2 răspunsuri:
| Cateweline a răspuns:

Pai poate ca nu vrea sa iti arate nimic sau ai facut cv sa nu primesti,,

| Zâmbett a răspuns:

Probabil unele persoane te-au blocat sau tu pe ele, dacă s-a întâmplat aşa dai la setările contului şi în stânga paginii va apărea acolo scris : General

Securitate

Confidenţialitate

Cronologie şi etichetare

Blocare

Notificări

Mobil

Aplicaţii

Reclame

Plăţi

Cadouri

Panou de asistenţă
Iar tu dai pe blocare şi îi scoţi de acolo şi invers dacă li s-au întâmplat prieteniilor tăi. Dacă nu, încearcă să-ţi faci alt cont. Baftă!