| Alexandrup a întrebat:

Pe tricoul lui John Cena pe spate are scrise cuvintele hustle loyalty respect.Ce vrea sa insemne asta?

Răspuns Câştigător
| Rary_Dary_1998 a răspuns:

Poate sunt motto-urile lui! Hustle inseamna imbranceala..deci el este jucator de box si se imbranceste... loyalty inseamna loialitate. poate el este un prieten loial si asteapta acelasi lucru de la prietenii lui apoi respect insemna respect...isi resprecta familia, prietenii..colegii de meci sau nu stiu cred ca asta inseamna! Probabil sunt calitatile lui cele mai deosebite! Funda?:*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hustle=a imbranci, a scarmani
loyalty=loialitate
respect=respect

| Lowkee a răspuns:

Hustle inseamna mai degraba ceva gen ''bijnitza'' laughing