| pithicot a întrebat:

pentru cei care joaca ladypopular stiti cumva daca pot sterge haine? De ex pot sa sterg o bluza care nu imi place? fundita:*

4 răspunsuri:
| STARRINGDiva a răspuns:

Daca ai cumparat un obiect de imbracaminte nu se poate sterge singura solutie este sa nu o mai imbraci si sa o ignori Dar daca vrei sa o schimbi de pe tine cumpara alta bluza care iti place si imbraco paia asta in caz ca nu ai alte bluze pe care sa le imbraci

| Frrramboise a răspuns:

Din garderoba nu poate fi stearsa ( adica daca ai cumparat-o deja) dar o poti sterge din cosul de cumparaturi de la mall,(adica daca te razgandesti inainte si nu o cumperi)

Răspuns utilizator avertizat
| mihaiyapici a răspuns:

Intra in garderoba si dai eliminare haine si sa stiti ca sunt sora lui mihaiyapici i-am promis ca ii fac o funda.Sa ii dai funtida terog.