| Here4u a întrebat:

Pentru cei care urmaresc Inima nu respecta reguli...Am vazut ca Batu a impuscat-o pe Yagmur!sad Moare Yagmur, sau nu?

Răspuns Câştigător
| alexutza00xx a răspuns:

Nu moare stai linistit/a..am vazut eu ultimul episod ...si e si yagmur pe acolo. funda?:*

10 răspunsuri:
| imaqtpie a răspuns:

Nu moare.

| Sisiliana a răspuns:

Nu știu dar sper ca nu. După ce a arătat în următorul episod va muri. Dar eu nu cred. Știu ca în ea mai exista strop de viata iar Eda di Harun o vor duce la spital și sper din toată inima mea ca va reuși sa traiască. Am rămas cu gura ridicata când am văzut episodul de azi.

| Sisiliana a răspuns:

Sunt sigura ca nu moare.

| Sisiliana a răspuns:

Alexutza00xx nu are cum sa il vada. Am cautat ultimul episod de mult timp.

| alexutza00xx a răspuns (pentru Sisiliana):

Ba chiar am vazut ultimul episod si le-am vazut si pe cele de luni si marti:Yagmur n-a patit nimic.Batu s-a prefacut ca o impusca si a luat-o si a duso la o ferma nu stiu unde si vine si ece si o salveaza pe yagmur de la batu, tatal edei moare, kerem il impusca pe tatal copilului ferdei si nici eda nu pateste nimic cand a impuscat-o batutonguetonguetongue ce mai zici acum sa raspunzi pe miercuri incolotonguetonguetongue

| Sisiliana a răspuns:

Imi cer scuze. Dar cum ai gasit ultimul episod? Pe ce site?

| Sisiliana a răspuns (pentru alexutza00xx):

Imi cer scuze. Dar cum ai gasit ultimul episod?

| Here4u explică (pentru alexutza00xx):

Unde gasesti ultimul episod? Pls! Da-mi-l si mie!

| alexutza00xx a răspuns:

Uitati aici ultimul episod....va pup pe toti:*:*:*:* http://www.youtube.com/watch?v=nvda6BbyaFM

| alexutza00xx a răspuns:

Uitati aici ultimul episod: http://www.youtube.com/watch?v=nvda6BbyaFM va pup!:*:*:* vizionare placuta!