| ruzycciocolata a întrebat:

Pentru cine merge la zilele radautiului, in ce zi va fi concertul? Prieteniii zic ca duminica dar anul trecut parca era si sambata. Funda

1 răspuns:
| Pixel2009 a răspuns:

Eu ştiu că e sâmbătă... aşa cred. Nu am sursă sigură dar am auzit că vor fi Celia, Alb-Negru şi Pepe.
Ne vedem la concert, oricând ar fi ăla şi cu oricine happy Eu una nu mă supăr nici dacă e populară numai manele să nu fie, imp e că o să ies cu gaşca mea nebună şi`o să facem show :d :*