| Theea_8516 a întrebat:

Pentru fanii Twilight... In al patrulea film, Bella devine si ea vampir? Multumessc.

Răspuns Câştigător
| Zahar a răspuns:

Bunaaaa! In cartea a 4-a, Breaking Dawn, Bella devin si ea vampir deoarece dupa ce se casatoresc Edward si Bella vor avea un copil jumatate om jumatate vampir care o mananca pe dinauntru la propriu.Practic ii bea sangele si Bella este foarte slabita din cauza asta.Renesmee(copilul) creste foarte repede si in 2 luni(parca) se naste,iar Bella este atat de slabita incat poate sa moara. Edward se gandeste totusi sa-i bage veninul direct in inima cu ajutorul unei seringi, deoarece daca ar face-o el, ar putea s-o omoare pentru ca nu se poate opri din a-i soarbe sangele.Astfel Bella devine vampir, care are si ea puteri supranaturale cum au Edward si Alice. Sper ca te-am ajutat! Fundita? Multumsc!:*

2 răspunsuri:
| Pixel2009 a răspuns:

Da. O transformă Edward ca să supravieţuiască parcă. Sigur o să devină vampir, cauza nu ştiu exact

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.In partea a patra Bella are un copil cu Edward iar copilul lor va fi jumate om si jumate vampir.Deci...presupun ca da.