| b342 a întrebat:

Buna` ^^.
Practic, vreau si eu un nume de mess big grin. Please puppy dog eyes. Ma cheama Beatrice. Iar la mess am " Trisie` ". Si m`am cam plictisit de el. Ceva idei?big grin Nu trebuie incarcat, ceva simplu. happy( Pot fi si`n limbi straine ^^ ]
Multumesc big grin

3 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Beatrice, scris cu alte caractere, pentru ca nu cred ca exista alt nume mai frumos dacat propriul tau numewinking
ceva de genul ßêåt®ï©€

| кא๔ a răspuns:

Buna!` ^_^
Poti sa incerci ceva cu numele tau:
βєά†ŗίćė
Sau poti incerca altceva gen:
☻kidūū
ღ ● ๋ sttRuuMF☺ ● ღ
→ღ♥•þί†ίк•♥ღ←
٥ciuƒuℓici ٥
мạģįć Вūŧŧẹŗƒℓý
•sϋffℓεΤ•dε•cσρίℓ•
đОūă♦ρūŋċŧę♦iĊŝ ♥
uŋ ʼnīωёňį ćėļèβЯũ
✖кא๔๔ [°Juś† ã кy๔°]
Sau pur si simplu creeazati tu un nume si foloseste chestii din astea: -\(°_o)/¯
٩(͡๏̯͡๏)۶
٩͡[๏̯͡๏]۶
͡๏_͡๏
٩(●̮̮̃•̃)۶
≧△≦
ε(●̮̮̃•̃)з
http://hanne.sunphoto.ro/SeMnE_Hi5
Sperr ca te-am ajutat;)

| Voluntar a răspuns:

Mai intai de toate vreau sa iti spun ca ai un nume frumos, foarte frumos! E superb numele tau! Beatrice, poti sa pui.Dca vrei cu alte caractere, stiu eu? Ceva de genu: B3@TrYC3...Cum vrei!