| FetitzaCuOchiiCapruy a întrebat:

Buna prieteni! Am o nelamurire! Ce este barn buddy? Dar IMVU?

Răspuns Câştigător
| Adina_9735 a răspuns:

Buna.
Barn Buddy este un joc de pe hi5`. Il gasesti acolohappy
Si IMVU e un joc virtual.happy
Pa, pa!

8 răspunsuri:
| Bybanu a răspuns:

Barn buddy este un joc de gradinarit si de crescut animale.Plantezi, aduni, uzi, cureti de gandaci, cumperi animale, le ingrijesti, adunii oua, mulgi, speli...

IMVU: nu stiuthinking

| AnToNiKa_7758 a răspuns:

Barn buddy este un joc de pe hi5, in care trebuie sa ingrijesti o ferma.restul nu mai stiu.

| Gabbitzu a răspuns:

Barn Buddy este un joc de pe hi5 sau diverse site un joc cu ferma sau ceva de genul iar IMVU este un fel de chat virtual in format 3D un chat unde poti face multe chesti... Funda?

| Adytzuuu a răspuns:

Decy... barn buddy este pe hi5. ai o ferma iti plantezy ceva iti iei animale faci experienta si bani. e super

imvu : ca un fel de YM pentru ca vb dar iti faci si un avatar sih faci credite si te imbraci.si acesta este un joc misto

parerea mhea: imvu: 100%
barn buddy 60%
e vorba de cat de mult imi place

| Jull a răspuns:

Burn buddy este joc pe hi5
si imvu e un joc online

| Schoompika a răspuns:

Sunt jocuri! happy

| craniul a răspuns:

Adina jocu este si pe facebook si pe mai multe sit-uri nu apartine de hi5 dar este postat petru vizite deci, ei dau niste bani ca sa-l aiba

| Dixyy a răspuns:

IMVU este un joc 3D p care trebuie sa-l descarci :) Uite site-ul daca te intereseaza si vrei sa-l descarci: http://www.imvu.com/ barn buddy este un joc pe facebook unde iti faci o gradina si cresti legume :D