| 000MadMAX000 a întrebat:

Buna prieteni,am si eu o intrebare,urmariti vlog-ari pe internet? gen zmenta,satana,tequila sau altii internationali? daca da,v-ati gandit vreodata in a incepe sa faceti si voi un videoblog pe youtube? v-ati dorit sau va doriti sa faceti asa ceva? eu personal am urmarit foarte multi care fac acest lucru si mereu mi-am dorit sa fac asta, credeti ca e o idee buna sau o idee proasta?

6 răspunsuri:
| M4riusT a răspuns:

Urmaresc si eu. Au aparut prea multi vlog-ari in ultima vreme. Daca faci ceva diferit de ceilalti poate ai avea succes. Eu unul nu m-as apuca.

| 000MadMAX000 explică (pentru M4riusT):

Nu ma prea intereseaza sa am succes asa de mult, pur si simplu vreau sa vad cum e, si daca chiar iese ceva as face mai mult, si oricum ceva diferit as vrea sa fac de cate am vazut la mai multi.

| M4riusT a răspuns (pentru 000MadMAX000):

Incercare moarte n-are. Daca ai o camera buna si sti lucra cu programele de edit incearca sa faci.

Imi dai si mie link-ul cu primul video, dau un share! Bafta

| 000MadMAX000 explică (pentru M4riusT):

Camera buna am, video-uri editez foarte multe deci nu e problema, mersi de incurajare, o sa postez un link cu primul video.big grin

| Loker a răspuns:

Mie mi-ar place sa fac asta dar este foarte mult de munca, ca sa placi publicului si alte incercari. Dar bafta daca vrei sa faci si sa imi trimeti un link cu primul episod.

| Stefania888 a răspuns:

Si eu m-am gandit, dar trebuie sa ai minim 15-16 ani,altfel nu esti bagat in seama. Daca ai despre ce sa vorbesti in fata camerei,daca ai o camera buna si stii sa editezi,iti sugerez sa te apuci. Iti trebuie ceva original, nu "adevar si provocare" pentru ca asta fac toti, dar ma rog, daca chiar ai tupeu sa faci ceva extraordinar, poti sa faci si asta. laughing