| Oanah a întrebat:

problema mea este ca pe mes mi-a trimis cineva foarte multe poze, iar eu le-am salvat pe desktop, se pare ca au fost vreo 200 si nu au incaput pe desktop. Eu nu mi-am dat seama pana m-am uitat la alte poze care erau pe desktop( nu erau aceleai care mi le-au trimis) si cand ii dadeam la urmatoarea poza imi apareau acelea care nu au incaput. Nu imi apar pozele, nu se vad pe desktop, dar daca dau la alta poza de pe desktop si dau la urmatoarea imi apar, nu stiu cum sa le iau de acolo.
Va rog sa ma ajutati. multumesc.

Răspuns Câştigător
| blondissima a răspuns:

My computer --> C: --> Users --> your user name ( daca ai unul singur e simplu daca nu tu stii ce nume ai si dai click) --> Desktop. Vei gasi fotografiile si tot ce mai ai pe desktop.

3 răspunsuri:
| blondissima a răspuns:

@SeBy Daca le-ar sterge ( "pune in recycle bin") si le-ar da apoi restore("le scoti ") ar reveni in aceeasi locatie, adica tot pe desktop.

| mandra a răspuns:

N-am inteles nimic

| xAnoNyMuS a răspuns:

Fii atenta, Le pui pe toate in Recycle Bin(Cosu') Si de acolo le scoti pe rand pe cele care vrei sa le vezi... Sper sa te ajute...