| Deutsa56 a întrebat:

Pt cei ce vizioneaza Te vreau langa mine pe Kanal D, ce s-a intamplat cu Beatrice, Andrei si dna Aura? Fundita; x

Răspuns Câştigător
| ⇒ƒℓy◕ Øη◕ RαiηცỜω☻ a răspuns:

Dna Aura inca mai este in emisiune.

Andrei a plecat cu Beartice impreuna(cuplu) am ramas uimita cand am vazut ca pleaca amandoilaughing

11 răspunsuri:
| Sinedd a răspuns:

Beatrice a plecat, nu ai observat ca s-a dus la manelistii aia sa danseze?!
Doamna Aura inca mai este, saptamana viitoare vine un domn, a primit telefon.
Andrei... din cate stiu a plecat, si-a facut "cuplu".

| Ana a răspuns:

Din cate stiu eu, Beatrice si Andrei au plecat impreuna, iar dna Aura este inca in emisiune

| sweet_1526 a răspuns:

Pai aura e inca in emisiune.
ca ceilalty doi nu stiu ce s a intamplat.
dar st curioasa
kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andrei a plecat cu Beatrice

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Las-o taica pe Aura, ca-i cea mai mare figuranta din sud-estul Europei. Tu crezi ca ea a venit in emisiune ca sa-si aleaga pe cineva? Ea se crede vreo vedeta! Nu vezi cum se imbraca, mai are putin si vine ca alea de pe centura. Prefera sa fie singura, dar sa apara la televizor.De ceva timp nu o mai cauta absolut nimeni, ca s-au prins de figura barbatii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aura nu e singura
am vazut-o in herastrau cu un barbat
erau foarte apropiati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Beatrice si Andrei cica sunt impreuna, eu nu sunt prea sigura, vreau sa-i vad sa ma conving? de ce nu ii mai aduc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum ii spune familia lui andrei...de la te vreau langa mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pacat ca st amandoi, ca andrei era un dragitz, pe cand beatrice era o fufa blonda, proasta, care si-o tragea cu toti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da de cand a plecat rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce s-a intamplat cu doamna voica? care cica cauta un smecher laughing