| Dianna_6379 a întrebat:

Puteti sa-mi aratati si mie gaurile in ureche pe care le are Miley Cyrus. Niste poze ar fi OK. Multumesc! Dau funda.:X

Răspuns Câştigător
| bubudeeabubu a răspuns:

Hey buna nu prea pot momentan dar iti dau un site care afli toate barfele despre vedete in fiecare zi in romana si are si poze si mai in urma zice tot felul de prosti despre miley si are si poze http://www.blogvedete.com/

2 răspunsuri:
| bubudeeabubu a răspuns:

Anithamaria nu e adevaarat alea nu-s gaurile ala e un tatuaj care si la facut si scrie love