| Antonia90 a întrebat:

happyRaspunde`ti repede va rog! Nu mai stiu ce sa fac crying!
Acum cateva minute, am deschis pc`ul, si nu mi se mai vede Startul, si paginile care le pun jos in bara! Mi se vede dreptunghiul negru de la bara, programele care se deschis automat cand pornesc Windowsul. Ce pot face sa mi se vada din nou Startul si programele care le pun in bara?straight face Am restartat pa`ul de vreo 3 ori pana acum! straight face
O zi buna! happy

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intra prin My Computer/Control Panel/Taskbar and Start Menu si ti se descchide o fereastra cu Taskbar si Start Menu.
Din Taskbar selectezi Customize si la Current items bifezi ce vrei sa-ti apara in bara si de la Behavior selectezi optiunea Always show si dai OK.
Din Start Menu bifezi Start Menu sau Classic Start Menu, in functie de cum iti place. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O rezolvare ar fi sa folosesti Restore Point. Adica sa aduca PC la un moment dat in timp in care se vedea bara de start.(RestorePoint se gasesti in Control Panel)
Tot in control panel se gasesc si unele setari pentru taskbar incerca sa vezi daca merge sa schimbi proprietatile.