| Andruta12 a întrebat:

Buna!
Sa iti faci blog este gratis numai pe anumite site-uri? Sau pe toate? Ori trebuie sa platesti? Daca numai pe unele site0uri este gratis puteti sa imi dati niste adrese?

Răspuns Câştigător
| Brotacelul a răspuns:

Eu recomand www.ucoz.ro - e mai complex (iti poti face blog, website, forum) insa e foarte usor de utilizat.
Si daca ai nevoie de ajutor, gasesti oricand pe www.forum.ucoz.ro

1 răspuns:
| NextTime_Stefanutzu_1990 a răspuns:

Sigur, doar pe enumite site-uri si te obliga sa le folosesti extentsia.
www.wordpress.com, sau blog-sport.ro aici iti faci blog gratis, Si foarte usor!