| droomather a întrebat:

Buna/Salut TPU!
Sa trecem la intrebare:In jocul 4Story oamenii(rasa umana) pot muri de batranete? Pentru ca am citit la informatiile omului si spunea ceva de genul asta:in ciuda faptului ca nu traiesc mult.La ce se refera?

P. S:Oamenii (rasa umana)pot muri de batranete?(in 4story)

Răspuns Câştigător
| 인스피릿 a răspuns:

Nu moare nimeni de batranete. o, o
Daca ar fi fost adevarat, archerul meu era x. x pana acum. happy dw

2 răspunsuri:
| cocktailspk a răspuns:

Nu am auzit de 4Story, dar având in vedere că este un MMORPG nu cred că o să moară niciun caracter de bătrâneţe... straight face

Răspuns utilizator avertizat