| Duucu a întrebat:

Saptamana trecuta mi-am cumparat un skateboard RCO, si din pacate mi-am dat seama ca e foarte prost :).As vrea sa schimb placa dar inainte de asta as vrea sa aflu daca pot pune aceasta placa de schimb : http://www.insports.ro/......onkav.html

Multumesc,dau funda;)

Răspuns Câştigător
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Sigur, placile se pot schimba.
Am prieteni care isi schimba placa si axele cu roti raman aceleasi; deci sigur poti si tu.

1 răspuns:
| crisspix a răspuns:

Da, ai putea pune placa aceea, dar problema nu e placa daca poti pune placa. Tot Skateboard-ul e de proasta calitate, mai bine iti iei altul.