| LoveYourEyes a întrebat:

scuze daca ma credeti stupida dar, am si eu nevoie de conturi pe lady popular va rog.ale mele mereu sunt banate.va rog. dati-mi-le prin mesaj privat si va dau funda. apropo sa fie peste lvl 3.mersikisskisskiss

2 răspunsuri:
| Laibar_Nicu_1998 a răspuns:

Noi te ajutam pe tine dar tu pe nimeni eu inainte sa am cont tu nu m-ai ajutat ai zis ceva casa ma incurci ni eu nu o sa te ajutwinking

| LoveYourEyes explică (pentru Laibar_Nicu_1998):

In primul rand, daca ai un raspuns folositor posteaza-l, in al doilea rand invata sa scrii corect "casa". happy