| ellenutzza a întrebat:

happy
se va realiza vreun film dupa romanele din seria "Vampire Academy" de Richelle Mead? ar fi foarte fain avand in vedere faptul ca seria este superba!

multumesc. pa`pa!

2 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Deocamdată nu există niciun proiect de film, pe site-ul lui Richelle Mead scria că n-a primit încă nicio ofertă(între timp site-ul a fost modificat şi link-ul pe care îl aflasem nu mai merge) dar cu siguranţă se va lua în calcul această posibilitate, având în vedere că vampirii sunt la modă, dovadă faptul că se va ecraniza seria Casa Nopţii...

| CM7YRE a răspuns:

Da, din cate vad se va realiza dar nu se stie exact data lansarii sau mai multe informatii thinking