| Dizz a întrebat:

Bună seara și sărbători fericite! Fac apel la fotografi. În nu mult timp o să primesc cadou o cameră de fotografiat, eu aș prefera Nikon. Aș vrea părerile voastre. ce fel de Nikon ar trebui să-mi iau? Vreau cameră doar pentru a face poze frumoase, nu alte nebunii. Eu m-am gândit la un Nikon l110. Ce părere aveți? Sinceră să fiu, aș vrea cât mai multe exemple de camere. Vă mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| ServicePC a răspuns:

Nikon D5100

| Seby90 a răspuns (pentru ServicePC):

Subscriu la raspunsul lui.

/thread.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce buget dispui?

| Dizz explică (pentru anonim_4396):

Nu contează banii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu dispui de un buget anume clar un DSLR. Daca esti pasionata si vrei sa faci fotografie misto uita-te de la D5100 in sus, chiar un D7000. Daca vrei doar calitate buna a pozelor si sa mergi pe ideea aia de point and shoot iti recomand un Nikon V1 sau un J1 2

| deepinlovewithyou a răspuns:

Ia-ti un DSLR ( DSLR-urile sunt aparate profesionale )
Iti recomand un Nikon D3100.
Pa,pa.