| Marialy a întrebat:

Buna seara TPU! Ce as putea sa fac cand sunt singura acasa? In afara de petreceri, sa invit prieteni sau sa ies in oras, adica sa fac numai eu (nu am frati, surori, nici animale de casa).

13 răspunsuri:
| fratiikaramazov a răspuns:

Exercitii de gimnastica

| SmartphoneGirl a răspuns:

Pai...mie de ex. cand sunt singura acasa imi place sa dau muzica preferata la maxim si sa dansez pana ametesc laughing sau citesti sau vb la tel sau iti faci temele X__X

| Memories a răspuns:

Nu ai cum

| anonimalovelove a răspuns:

Stai si tu pe facebook.

| Lulu96 a răspuns:

Poti sa faci clatite in timp ce asculti muzica la maxim smug sau sa te coafezi si sa te machezi apoi sa-ti faci poze thinking Sper ca ti-am fost de folos.

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Pai poti invata un nou stil de dans.

| Roby1998 a răspuns:

Asculta muzica sau fa ceva folositor happy

| Belli a răspuns:

Filme.

| samiZiciPompier a răspuns:

Poti merge in bucatarie. sigur e ceva de facut pe acolo laughing

| BlueStar12 a răspuns:

Practica un hobby
eu desenez si am incercat de curand sa scriu o poveste dar m-am blocat undeva
sau poti sa citesti sau sa te uiti la filme(fie la tv fie pe internet), sau sa faci clatite in timp ce canti rap :D :
http://www.youtube.com/watch?v=127LbIejdWM&feature=youtu.be :))

| Marialy explică:

Nu pot sa dau nimanui funda, dar o sa va dau voturi la toata lumea!

| AnonimDrummer a răspuns:

Ascult metallica battery (chiar daca nu iti place ) si prosteste-te pe piesa laughing

| Waittingforyou a răspuns:

Hei poți incerca sa stai în mâini in timp ce vb la telefon sau poți sa experimentezi un sandwich sau o băutură (non alcoolica). Sau poti sa suni cu număr ascuns pe oricine (mai ales pe vecini)si sa ii prostesti ca pizza e pe drum. Funda?