| dydydeea a întrebat:

Buna seara TPU... ce faceti? ce status aveti voi acum la messenger?batting eyelashesbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| PapushaTa a răspuns:

Heii...De exemplu eu am:"Fiecare lucru are vremea potrivita si fiecare varsta are nebunia ei de`o clipa:x"...
Dar uite niste link-uri de unde iti poti lua mai multe statusuri.
http://sweety-things.weebly.com/statusuri-de-la-voix.html

http://statusbun.com/? cat=1

Sper ca ti-am fost de ajutor.
Funda?:o3

5 răspunsuri:
| IDoNotKnow a răspuns:

Salutare! Eu am ''Fericirea este armonia între ceea ce gândeşti, ceea ce faci şi ceea ce spui.''. Asta a spus Mahatma Gandhi.

| Xtadelo a răspuns:

DnD!batting eyelashes

| kenNNzorFTW a răspuns:

Cel mai misto, acela e invizbil. Statusul este invizibil happy

| Omega233 a răspuns:

You are what you think you are.winking

| Vegetariana a răspuns:

"So don't stress and don't cry, we don't need no wings to fly; just take my hand".
Sunt versuri dintr-o piesa, eu cam asta imi pun la status; versuri care ma reprezinta, si care chiar imi plac, din melodii cunoscute sau mai putin cunoscute.winking