| Frau a întrebat:

Buna seara TPUbig grin
cum imi schimb numele de la hi5?

Răspuns Câştigător
| Bunny a răspuns:

Intrii pe profilul tau si selectezi "Edit my profile" si dai la First name. Stergi numele vechi, scrii unul nou si salvezi. happy sper ca te'am ajutat>big grin

7 răspunsuri:
| ptcateube a răspuns:

Apeshi unde scrie modifica profil. apoi unde scrie nume tu stergi si ca pui cum vrei ubig grin sper sa-ti fie de folos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai la editare profil si poti sa ti-l schimbi
happy

| DanSor a răspuns:

Editare profil -> Nume & prenume -> Salvare profil
Simplu si exactwinking o seara placuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand intri pe pagina hi5 actualizări recente
Setări pentru confidenţialitate Vizualizează actualizările prietenilor tăi mai jos tot pe partea aceea scrie:Informaţii
Editează această secţiune editeaza... acolo dai clik si scrii acolo cum vrei sa te numesti daca nu ai inteles anunta-ma

| ImmortalQueen a răspuns:

My Profile/Edit My Basic Info/Basic/First Name

| Skylerx a răspuns:

Dai pe edit my profile dar eu nu stiu ce e asa de greu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Editare profil -> Nume si prenume -> Salvare profilwinking