| Remotay a întrebat:

Buna seara TPU! Spuneti-mi si mie o intamplare fericita, haioasa sau trista din viata voastra. Cea mai faina intamplare va primi funda! Succes

Răspuns Câştigător
| PiScOtElL a răspuns:

Nu cred ca e cea mai fericita intamplare a mea...straight face
Intr`o zi i-am marturisit unui pr ca il plac...el a reactionat bine, spunea ca si el ma placesi ca vrea sa fim impreuna, eu normal ca am acceptat.ERA SAMBATA
DUMINICA seara Cea mai buna pr a mea a venit pe la mine, si am intrebat`o daca sta cu mine pe busslove struck...Si ea a zis ca nu sta ca tine loc la o persoanawinking.[ea stia totul despre mine si el:X]
Era luni dimineata era instatie asteptam autobuzul, si am stat cu a 2-a cea mai buna pr a mea...Si i-am povestit totul despre relatia mea cu acel baiat...[el venea cu noi cu autobuzu]
Am ajuns in satul lui, si il vad cand urca in autobuz, el nici nu ma baaga in seama, si se pune cu prietena mea cea mai buna pe scaundcryingstraight face[imi venea sa plang in acel moment]Am trecut si peste asta.
La scoala cand am ajuns i-am intrebat cum de au stat impreuna pe buss si ei au zis ca doar asa intamplator...
La scoala nu am rea vb cu el pentru ca nu ma baga in seama
S`au terminat orele...AM venit in statie era cam 12:30, azi am terminat mai repede, am venit impreuna cu fata cu care am stat pe autobuz, ea statea in statie, dar eu am mers langa staie e un loc unde stam noi cand e cald, acolo se afla cea ma buna pr a mea cu iubitul meu.Am zis ca e doar o coincidenta
Si am mers sa o chem si pe Eliza[asa o chema pe fata care a stat cu mine pe autobuz]
Si cand am ajuns acolo ceva minunat am vazutcryingcryingcryingERa cea mai buna pr a mea ii marturisea ca il iubeste iubitului meu si apoi se sarutarecrying...eu am zis ca mor am pland in continuu pana cand a venit auztobuzul
Norocul meu a fost ca a venit cel mai bun pr a "iubitului" mei si ma linnistit

E chiar adevarata povesteasad:X

| Rares95 a răspuns (pentru PiScOtElL):

Imi pare rau sa iti spun dar asa zisa cea mai buna prietena a ta te-a tradat pe la spate...astfel de persoana nu iti este rpietena si iti sugerez sa iti indrepti atentia spre alte persoane care chiar merita sa iti fie prietene.imi pare nespus de rausad

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Pffff.blushing aveam intalnire cu iubitu, si colac peste pupaza, cand trebuia sa plec, mama a venit cu o vecina sa am grija de copilu ei micut, ele voiau sa se duca la biserica la slujit, am stat ce am stat, am dat sa manance copilului si am adormit-o, si am plecat la intalnirea cu iubitu(mentionez ca aveam 17 ani) a fost bine, ne-am plimbat, film, cofetarie, inapoi acasa...acasa am luat o bataita de nu stiam ce e cu mine, dar nu de la mama, ci de la fratior, ca de ce am plecat si am last fata dormind, dar important era ca nu se trezise, ma rog, faza e ca am luat bataie, dar m-am intalnit cu iubitu bre...love strucklove struck