| DeliaSteffy a întrebat:

vreau sa pun un videoclip pe youtube. L-am facut cu
CyberLink. Am pus numele filmul cu.FLV Si apoi am incercat sa il pun si imi spune :The file you uploaded is not a properly formatted video file. Cum fac sa mearga? Funda Va rooog mult (scuzati categoria )

5 răspunsuri:
| omide a răspuns:

Incearca sa-l pui pe video.grozav.ro poti pune direct un flv

| iuliana2002 a răspuns:

Poti sa imi dai seitu de unde ai instalat cyberlink ca vreau si eu sa-l instalez plizzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

| cammm a răspuns:

Trebuie sa il convertezi in avi. mpg. mpeg. etc. Cauta converter video pe google. si o sa mearga.

| DeliaSteffy explică (pentru cammm):

Si, cum se foloseste?

| cammm a răspuns (pentru DeliaSteffy):

De exepmlu, descarca de aici programul http://www.softsea.com/download/FLV-to-AVI.html il dezarhivezi, il instalezi si apoi dai open, bagi fisierul tau, bifezi acolo mpeg4 sau wmv si dai Convert, si gata :D