| Allways a întrebat:

Selena Gomez si Justin Bieber s-au despartit? si daca da dc?

9 răspunsuri:
| fanaa a răspuns:

Nu sau desp

| ΔH a răspuns:

Ma doare-n trei litere. straight face
Pe tine de ce puii tai te-ai interesa prostiile astea?

| MadnessCaffe a răspuns:

Pentru ca Justin Bieberona e Gay si o are de 5 cm =)

| DeMenta_9368 a răspuns:

Simplu.batting eyelashes Pentru că Justin e impotent, d'aia. Vă rog, fanelor, nu faceţi infarct.winking

| Allways explică:

laughing) asa de chestie si is fata!

| Mayaaa11 a răspuns:

Pentru ca justin a fost prins de selena ca a vorbit c ufosta sa iubita si la gala premiilor grami selena nu la mentionat pe justin in discursul de acceptare...dar nu cred ca s-au despartit ma i de graba sau certat deorece nu cred ca o sa se desparta pentru ca sunt foarte idragostiti unul de altul

| Andreiutza12 a răspuns:

Si eu eram aproape asa obsedata de selena si fraieru; ala dar mi-am dat seama ca asta-i meseria lor sa fie vedeta si sa primeaska bani din urma noastra deoarece noi le cumparam albumele, revistele s.a.m insa acum nu-i mai suport si term odata cu intrebarile astea prostesti tongueP tongue

| Andreiutza12 a răspuns:

Si eu eram aproape asa obsedata de selena si fraieru; ala dar mi-am dat seama ca asta-i meseria lor sa fie vedeta si sa primeaska bani din urma noastra deoarece noi le cumparam albumele, revistele s.a.m insa acum nu-i mai suport si term odata cu intrebarile astea prostesti

| Andreiutza12 a răspuns:

Si eu eram aproape asa obsedata de selena si fraieru; ala dar mi-am dat seama ca asta-i meseria lor sa fie vedeta si sa primeaska bani din urma noastra deoarece noi le cumparam albumele, revistele... insa acum nu-i mai suport si terminati odata cu intrebarile astea prostesti