| edy1234 a întrebat:

Buna spune-timi si voi un fel de mancare ca la bunica dar sa fie usor de facut

Răspuns Câştigător
| meseriasul88 a răspuns:

E si bun si se face si repede faci o mamaliguta si cu un pic de branzica de oaie hmmmm ce bun e

2 răspunsuri:
| Prince_Amir_1995 a răspuns:

Zacusca nu este greu deloc. http://www.petitchef.ro/retete/zacusca

| prisacarul56 a răspuns:

Pui niste paste tip pene intr-o tigaie cu ulei incins,le lasi sa se prajeasca bine pana devin de culoare rosiatica si crocante,pui deasupra cateva bucati de branza, razi putin cascaval, le amesteci putin sa se topeasca branza si cascavalul, iei tigaia de pe foc, pui totul pe o farfurie si infuleca sanatos neicusorule. Pofta mare!