| TrottiForYouOfSurprise a întrebat:

spuneti-mi va rog ce jocuri stiti. Cele mai faine si mai multe fundita

Răspuns Câştigător
| bubuletsdulshe a răspuns:

UbiWorld
Pixie hollow
Farmerama
Zoomumba
Lady Popular
Second Life
Imvu
Ferma Vesela
Stardool
Baby and me
Bard Buddy
Gta
Ourworld
World of Kaneva
funditapuppy dog eyes te roogpuppy dog eyes.love struck

4 răspunsuri:
| 20thoughts a răspuns:

Iti dau si cateva site-uri.Jocuri : Mexicanul Ratacit, Hoppe, Dental Adventure.Acum site-uri : Friv, Kizi, Y8 si cam atat... Sper ca te-am ajutat...

| CrysaCrysy a răspuns:

Buna! eu iti dau cateva site-uri de jocuri. 1. friv 2. y8 (site cu cele mai multe jocuri). funda?big grin

| adryan1212 a răspuns:

Counter strike1.6, grepolis, fermaramametin2, skirama, barn buddy,
si multe altele eu. iti recomand counter strike sau grepolis

| celmaibest a răspuns:

Hmm... Metin2, 4 Story, Perfect World International Genessis, Need For Speed World, Bounty Hounds (astea is MMORPG) The West, Grepolis, Triburile (Browser) sper ca te-am ajutatwinking