| amandina_9414 a întrebat:

stie cineva cum pot sa sterg vecini de pe barn buddy? multumesc.

Răspuns Câştigător
| ShiNee a răspuns:

Dap... dai click pe prietenu care vrei sal stergi.si ai informatiile : Viziteaza ferma, Mesaj, Nivelu X, Numele si deasupra numelui este un x dai click pe x ala si se sterg.

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai click 1data pe vecinul care vrei sa il stergi si ai acolo un x-uletz sus in dreapta, intr-un cerucletz rosu ( langa numele vecinului ). dai click pe x si gata tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am incercat si eu sa sterg si cand intru iarasi tot acolo sunt at wits' end

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. am observat ca se sterg daca dai x rosu de sus. dar am o intrebare... ei mai pot vizita ferma?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merge cu x cand intri iar apare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ma, dai pe acel "x" si apoi il stergi din lista de prieteni hi5, si daca il mai vrei inapoi il ceri solicitare si atat. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am incercat straight face dar cand ies. imi apar din nou prietenii! x(

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o ideebatting eyelashes sus scrie " eliminati aplicatia" o elimini si o iei de la capat:* sper ca te.am putut ajuta!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merge cu nici o metoda ...scuze dar nu te.am putut ajutasad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dapswinking...ShiNee a avut dreptatebig grin...merge:*:*; x; x

| liviu24 a răspuns:

Dai click 1data pe vecinul care vrei sa il stergi si ai acolo un x-uletz sus in dreapta, intr-un cerucletz rosu ( langa numele vecinului ). dai click pe x si apoi intri imediat la alt vecin inainte sa se incarce ferma...eu am reusit sa sterg...chiar daca uni zic ca apare iar eu am sters de 4 zile si nu a mai aparut vecinul sters.

| liviu24 a răspuns:

Merge cu x. fara sa il stergi din lista de prieteni hi5... cel putin la mine a mers...