| InGeR aLb a întrebat:

Buna stie cineva cum sa imi fac propiul m eu site? adica cu poze de-ale mele, muzica si din astea? Ma puteti ajuta?:O3

Răspuns Câştigător
| Spintecatorul a răspuns:

Pai ai mai multe variante:
1) Poti sa iti faci un blog personal pe www.blogspot.com sau pe www.wordpress.com

2) Daca vrei un site flash intra pe www.cabanova.ro

3)www.piczo.com

6 răspunsuri:
| User a răspuns:

Pai fa-ti hi5.

| InGeR aLb explică:

Am deja hi5 sa stitibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,
Uite incearca cu http://wordpress.com
sau blogspot, acestea sunt chiar bune te loghezi si iti pui ce vrei tu pe site!
Muzica, filmulete orice e simplu iti da acolo pas cu pas!
Sper ca ti-am fost de ajutor, numai bine!

| dudu_3763 a răspuns:

Pentru descrierea ta cel mai bun e hi5.com

| jockeritza a răspuns:

Ai putea sa iti faci o pagina de web dowladand-o de pe Internet. Dar cred ca trebuie sa iti cumperi un blog sau fa-ti unul gratis.

Cel de mai nadejde este HTML / daca te starui sa il inveti, o sa-ti gasesti raspuns la intrebare. succes!