| zink a întrebat:

Buna stie cineva cum se aplica bine anticearcanul? doar ce mi-a venit comanda de la avon si mi-am cumparat un anticearcan dar nu prea am o idee fixa despre cum sa-l folosesc? va rog ma puteti ajuta? dau >fundita:"

Răspuns Câştigător
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Trasezi o dunga sub ochi (nu prea groasa, nu prea lata), dupa care intinzi bine.Asta daca este anticearcan solid!
Daca e lichid, faci aceeiasi operatiune dar trasezi cateva puncte!
Anticearcanul il poti folosi si pentru a ascunde anumite imperfectiuni ale tenului(un cos, o pata, etc).

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inscriu reprezentanti avon din toata tara, pentru cei din Bucuresti ofer cadouri surpriza la fiecare comanda de minim 300 lei!
add ciocarlan.andreea93@yahoo.com

ti-a raspuns mihaela foarte bine, insa ai grija de nuanta are anticearcanul, ca daca ai tenul mai inchis si anticearcanul este mai deschis nu o sa se vada prea frumos[sau invers]