| EnjoyTheSilence a întrebat:

Stie cineva de ce la noua versiune a jocului Barn Buddy de pe hi5 nu pot sa adaug anumiti prieteni care joaca in lista? Ma puteti ajuta cu o explicatie sau imi puteti spune cum sa fac sa ii adaug? Multumesc anticipat:*Dau funditawinking

3 răspunsuri:
| andreeaaa1 a răspuns:

Pai daca vrei sa adaugi prieteni dai pe sageata aceea de la prieteni si dai la o imagine unde nu iti apare nici o imagine cu o persoana. daca dai clik pe fereastra aceea o sa-ti apara cativa dintre prieteni si ii inviti si apoi dai sent invites.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca in lista ta de prieteni de la hi5 sunt persoane care joaca barn buddy poti sa le adaugi pe toate chiar daca in joc nu le ai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca in lista ta de prieteni de la hi5 sunt persoane care joaca barn buddy poti sa le adaugi pe toate chiar daca in joc nu le ai ID-mess doactor. love54 vb acolo daca vrei sa afli cum