| loveyouidiot a întrebat:

Stiti cumva niste site-uri pe care poti posta compuneri facute de tine si poti primi bani pentru asta?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bunăă!

Ei, eu nu ştiu nici un site, dar ştiu că poţi participa la concursuri şcolare, la care poţi primi premii materiale si diplome care te.ar putea ajuta pe viitor.

Concursuri precum.
Tinere condeie
Poveştile lui Creangă
etc.

Baftă! Şi te rugăm să ne anunţi şi pe noi când găseşti un astfel de site.

| CadeamiarMaseaua a răspuns:

Nu.Doar daca iti faci site-ul tau si le vinzi.(bine inteles daca vrea sa le cumpere cineva).